Videoder – sťahovanie audio/videa

Videoder (nie je v google obchode) je aplikácia na Android, schopná prehrávať a jednoducho sťahovať videá z youtube a ďalších (údajne vyše 1000) stránok vo všetkých dostupných rozlíšeniach alebo aj len ako mp3. Podporuje sťahovanie celých playlistov z youtube naraz, ako aj sťahovanie vo viacerých vláknach. Nie je potrebný root. Stačí si z oficiálnej stránky stiahnuť aplikáciu, mať v systémových nastaveniach povolené inštalovanie aplikácií z neznámych zdrojov a inštalovať. V Youtube aplikácii stačí vo videu kliknúť na zdieľanie videa, vybrať Videoder a vybrať si medzi rozlíšeniami videa alebo audia keď chceme stiahnuť len súbor .mp3.

Sťahovať sa dá aj priamo pri otvorení videa cez Videoder, aplikácia Youtube nieje potrebná. Videoder funguje spoľahlivo aj ako prehrávač videí zo serverov Youtube a prehráva dokonca bez prerušovania video-reklamami. Nevýhoda môže byť, že sám obsahuje reklamy. Našťastie len v textovej forme.

Nakoľko Videoder podporuje sťahovanie vo viacerých vláknach, čo pri rýchlom internete zrýchli stiahnutie súboru, vie pokračovať v prerušenom sťahovaní a má dosť nastavení, je vhodný aj ako downloader z iných stránok s multimediálnym obsahom. Stačí si ho vybrať v prehliadači  (Via browser alebo Amaze browser) ako predvolený downloader.

Stiahnuť Videoder sa dá zadarmo z oficiálnej stránky tu: link

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *