Flyperlink browser

Flyperlink je browser na Android s funkciou FB Messengeru ,,hlavičky“, takže sa dá počas surfovania po nete používať aj iná aplikácia. Aplikácia v pozadí sa nevypne a Flyperlink browser sa dá v prípade potreby otvárať a skrývať cez túto ,,hlavičku“, kedy okno browseru prekryje len časť obrazovky.

Vhodné napr. keď hráte hru, v ktorej treba čakať na protivníka alebo skončil štít a armáda sa ešte vyrába..  scenárov je veľa. V takýchto prípadoch sa dá rýchlo reagovať v hre, ktorá nemá šancu sa vypnúť.

Flyperlink podporuje otvorenie viacerých kariet a má možnosť písať adresu priamo v tomto okne narozdiel od Flynx browseru, ktorý síce vie tiež zobrazovať stránky v okne s hlavičkou, ale nevie prejsť na inú stránku z tohto okna.

V prípade potreby sa dá ľahko Flyperlink vypnúť potiahnutím ,,hlavičky“ do stredu obrazovky a jej vhodení do koša, ktorí sa vtedy zobrazí.

Na Google play je veľa podobných prehliadačov s podobnou funkciou, napr. spomínaný Flynx alebo Float, u ktorého sa mi nepáčil výzor okna a to, že ,,hlavička“ sa po schovaní okna neschovala na kraji, ale zaberala veľa miesta na obrazovke.

Aplikácia Flyperlink je na stiahnutie zadarmo na Google play tu: link

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *